Start Bogdanowice - LZS Dytmarów 8-3 (3-1)

6-2 Łukasz Sztreker - 67'
7-2 Jakub Milewski - 70'

7-3 Kamil Skrzypek - 80' (karny)
8-3 Mateusz Mikler - 82' (karny)

START: M.Prochnij - T.Jaworski, R.Zmurczyński (15' M.Satarowski), T.Gorczyca, R.Piskorz - Ł.Sztreker, J.Milewski, R.Sobaszek, P.Leszczyński - M.Mikler, W.Frydryk

Żółte kartki:
START: Mateusz Mikler (44'), Jakub Milewski (47')
DYTMARÓW: (48'), (58')

Sędziowie: Łukasz Kulesa - Adam Jochem, Jan Pankala (KS K-Koźle)

W ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością Bogdanka zagrała efektownie i pokonała Dytmarów 8-3, rehabilitując się za jesienną porażkę 1-5. Kibice oglądnęli 11 goli, z których aż 4 zostały zdobyte po rzutach karnych. Choć to rywal pierwszy osiągnął prowadzenie, to nasz zespól w ostatnich 20 minutach I połowy zdobył 3 gole pewnie prowadząc do przerwy. Po zmianie stron zawodnicy nie stracili strzeleckiej formy, stąd wysoki wynik tej rywalizacji.

Mecz rozpoczął się od znakomitej sytuacji Piotra Leszczyńskiego, który jednak przegrał z bramkarzem pojedynek sam na sam. To co nie udało się naszemu zawodnikowi powiodło się drużynie gości, którzy w 9 minucie wykonywali rzut rożny i po błędzie naszej defensywy i bramkarza strzałem głową bramkę zdobył Damian Budurka. W 24 minucie Maciej Satarowski, który już po kwadransie zmienił Rafała Zmurczyńskiego ładnym strzałem zza pola karnego trafił piłką w poprzeczkę. Nasi zawodnicy w 26 minucie doprowadzili do wyrównania. Lewą stroną boiska w pole karne przedarł się Leszczyński, zagrał piłkę do Milewskiego, który "klepą" odegrał do Wiesława Frydryka, a temu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce rywala. Była to bardzo dynamiczna i efektowna akcja naszego zespołu zakończona silnym i celnym strzałem po ziemi. Niespełna 2 minuty później było już 2-1 dla Bogdanki, bo w czystej sytuacji piłkę do bramki skierował Jakub Milewski. W ostatniej minucie I połowy nasza drużyna za sprawą najskuteczniejszego zawodnika Startu Mateusza Miklera podwyższyła prowadzenie po ładnym uderzeniu z półobrotu.

W 6 minucie po zmianie stron w polu karnym Dytmarowa faulowany był Mikler i Kuba Milewski pewnym uderzeniem z 11 metra zdobył 4 gola dla Bogdanki. W 55 minucie meczu dobrze prezentujący się na boisku Maciej Satarowski silnym uderzeniem z pola karnego nie dał szans bramkarzowi gości na skuteczną interwencję i było już 5-1 dla naszej drużyny. 2 minuty później tym razem w naszym polu karnym faulowany był zawodnik gości i grający trener Dytmarowa Sebastian Muzyka nie pomylił się przy rzucie karnym nieco zmniejszając niekorzystny wynik swojej drużyny. W 67 minucie trójkowa akcja naszego zespołu przyniosła kolejnego gola - dynamicznie lewą stroną przedarł się Mikler, zagrał do Milewskiego, a ten zauważył lepiej ustawionego Łukasza Sztrekera, który zmieścił piłkę pomiędzy bramkarzem a obrońcą i ta wpadła do siatki przeciwnika. 3 minuty później w sytuacji oko w oko z bramkarzem znalazł się Milewski i technicznym uderzeniem ponad golkiperem Dytmarowa zdobył swoją trzecią bramkę w tym meczu. W 72 minucie lewy słupek bramki gości dał wyraźny oddźwięk po atomowym uderzeniu z pola karnego Mateusza Miklera. Na 10 minut przed końcem meczu Marek Prochnij wyszedł z bramki i przed linią 16 metra faulował zawodnika gości, co poskutkowało drugim rzutem karnym dla rywala. Kamil Skrzypek się nie pomylił i pewnie z "11" pokonał Prochnija. W 82 minucie wyrównała się liczba rzutów karnych po obu stronach, bowiem obrońcy gości ponownie nie byli w stanie upilnować Miklera i w niedozwolony sposób przerwali w polu karnym akcję naszego napastnika, który sam wymierzył sprawiedliwość silnym i pewnym uderzeniem z 11 metra. Na tym zakończyły się strzeleckie popisy zawodników i Bogdanka odniosła efektowne zwycięstwo nad Dytmarowem, kończąc zarazem występy w Bogdanowicach w sezonie 2013/14.