Start Bogdanowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • GALMET - CIEPŁO W DOMU * OGRZEWACZE WODY * KOTŁY C.O. * SYSTEMY SŁONECZNE * POMPY CIEPŁA * GALMET - CIEPŁO W DOMU * www.galmet.com.pl *

pon.

11-2020

Nasz button:

Zczuba.tv

Relacja spotkania

herb Start Bogdanowice
(0:1)
herb Spartan Grudynia Wielka
Start Bogdanowice   Spartan Grudynia Wielka

2013-10-20, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Start Bogdanowice - Spartan Grudynia Wielka 1-2 (0-1)
0-1 Patryk Moj - 8' (wolny)
0-2 Roman Joszko - 50' (wolny)
1-2 Mateusz Mikler - 70'
Po czterech kolejnych porażkach Bogdanki - w pierwszym po trzech tygodniach meczu na własnym boisku można było liczyć na przełamanie, bo nasz zespół za rywala miał drużynę Spartana, który również zdobył tylko 7 punktów. Niestety, podopieczni Wiesława Frydryka zagrali kolejny słaby mecz i na tle przeciętnego rywala zaprezentowali się jeszcze słabiej ostatecznie nie zdobywając nawet punktu. Goście na początku obu połów wykonywali rzuty wolne, z których bezpośrednio zdobyli gole, a ten z 50 minuty w kuriozalnych okolicznościach - Roman Jepiszko ustawił piłkę parę metrów od środkowej linii boiska i uderzył bezpośrednio na bramkę Marka Prochnija, który źle obliczył lot piłki i zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. Naszych zawodników stać było tylko na "honorowe" trafienie autorstwa Mateusza Miklera.
START: M.Prochnij - P.Sztreker, J.Reiwer, P.Jepiszko, R.Zmurczyński - R.Piskorz, J.Klim, Ł.Sztreker, M.Satarowski (30' D.Wiercioch) - P.Leszczyński, M.Mikler

SPARTAN: Mariusz Rudziński (71' Patryk Maciejewski) - Mariusz Słota, Krzysztof Remin (10' Andrzej Gil), Krzysztof Joszko, Marek Zagrobelny (46' Sylwester Drapiewski) - Arkadiusz Wanisch, Robert Koszela (88' Denis Ostrowski), Paweł Bukowiec, Roman Joszko - Patryk Moj, Jakub Kirc

Zółte kartki:
START: Łukasz Sztreker (28'), Patryk Sztreker (48')
SPARTAN: Roman Joszko (68'), Jakub Kirc (80', 81')

Czerwona kartkał
SPARTAN: Jakub Kirc (81'
) - za dwie żółte

Główny sędzia: Mateusz Szkop

Jeszcze na dobre mecz się nie rozpoczął, a goście z Grudynii prowadzili już 1-0, po tym jak Patryk Moj wykorzystał przy rzucie wolnym złe ustawienie naszego muru i bezpośrednim uderzeniem umieścił piłkę w siatce. W grze zawodników Bogdanki było dużo chaosu, niecelnych podań i bezradność przy próbach przedostawania się pod bramkę rywala, stąd sytuacji na polu karnym Mariusza Rudzińskiego było jak na lekarstwo. Za to drużyna Spartana w 35 minucie mogła prowadzić 2-0, jednak uderzenie z bliska zawodnika przyjezdnych Marek Prochnij obronił parując piłkę na słupek. Jedną z nielicznych groźniejszych sytuacji nasi zawodnicy mieli dopiero w 41 minucie - po rzucie wolnym wykonywanym przez Rafała Piskorza do piłki dopadł Mateusz Mikler, jednak jego uderzenie głową było zbyt lekkie by zaskoczyć bramkarza Spartana. W doliczonym już czasie gry I połowy tylko intuicyjnej paradzie Prochnija zawdzięczamy, że nie straciliśmy drugiego gola, który czubkiem palców wygarnął piłkę zmierzającą do bramki.
Po zmianie stron mieliśmy nadzieję na skorygowanie niekorzystnego wyniku, jednak goście w najmniej spodziewanej sytuacji zdobyli drugiego gola. Roman Jepiszko ustawił piłkę parę metrów od środkowej linii boiska i uderzył bezpośrednio na bramkę Marka Prochnija, który źle obliczył lot piłki i zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. Cóż z tego, że w dalszej części meczu nasi zawodnicy podkręcili tempo, skoro szwankowała skuteczność i brak pomysłu na rozmontowanie obrony przeciwnika, którzy prostymi środkami czyścili przedpole własnej bramki. Dopiero w 70 minucie nadzieję na zdobycie choćby punktu dał Mateusz Mikler, który w polu karnym rywala w indywidualnej akcji zdołał pokonać golkipera gości. Na 10 minut przed końcowym gwizdkiem nasz zespół miał ułatwione zadanie, bowiem za drugą żółtą kartę w krótkim odstępie czasu boisko opuścił Jakub Kirc i Bogdanka dograła mecz do końca z przewagą jednego zawodnika. Niestety tej różnicy nie było widać na boisku i żaden z naszych zawodników nie zdołał pokonać rezerwowego bramkarza Spartana Patryka Maciejewskiego, który wcześniej zastąpił kontuzjowanego kolegę z drużyny.
Każda porażka wkalkulowana jest w sportowy wynik, ale mniej bolą tylko te po walce i zaangażowaniu, którego w tym meczu naszym zawodnikom najwyraźniej zabrakło.

/bo_s/

herb Start Bogdanowice Informacje o kadrze Start Bogdanowice

1. Prochnij Marek
2. Sztreker Patryk ??ta kartka
3. Reiwer Jarosław
4. Jepiszko Patryk
5. Zmurczyński Rafał
6. Piskorz Rafał
7. Klim Janusz
8. Sztreker Łukasz ??ta kartka
9. Satarowski Maciej  kontuzja 30" Wiercioch Dawid
10. Leszczyński Piotr
11. Mikler Mateusz bramka

Oceny zawodników »

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Mecze Startu

W J
23 mar Start - Włodzienin 4-3 1-0
30 mar Lisięcice - Start 4-1 2-2
06 kwi Start - Wojnowice 10-2 3-4
13 kwi Opawica - Start 0-1 2-7
27 kwi Start - Łany 2-0 2-3
03 maj Branice - Start 2-0 4-1
10 maj Start - Pawłowiczki 8-0 1-3
11 cze Start - Kazimierz 1-1 0-5
25 maj Grudynia W. - Start 0-3 2-1
01 cze Start - Łężce 3-3 3-4
08 cze Baborów - Start 1-6 6-2
17 cze Start - Dytmarów 8-3 1-5
22 cze Biała - Start 2-0 3-5

Polonia BiałaStart Bogdanowice
Polonia Biała 2:0 Start Bogdanowice
2014-06-22, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Partyzant Kazimierz 6:0 Zryw Opawica
Pogoń Wojnowice 1:2 Victoria Łany
LZS Lisięcice 6:2 Orzeł Branice
Troja Włodzienin 0:4 Zryw Pawłowiczki
Polonia Biała 2:0 Start Bogdanowice
LZS Dytmarów 3:0 Spartan Grudynia Wielka
MGKS Baborów 1:0 LZS Łężce

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.