Zczuba.tv

Aktualności

Po meczu z TOR-em - Wypowiedzi

• autor: bo_s, 2009-08-18 13:04
Zapraszam na pomeczowe opinie zawodników TOR-u Dobrzeń Wielki (strzelców goli J.Wolańskiego i R.Belli), oraz naszych zawodników i trenera.
Relacja z meczu znajduje się w poniższym Newsie, oraz w zakładce z prawej strony

Jarosław Wolański (napastnik TOR-u)„Mecz był wyrównany, w pierwszej połowie stworzyliśmy troszkę więcej  sytuacji, wygrywaliśmy 1-0, mieliśmy jeszcze szanse na 2-0. Gdybyśmy to strzelili, to być może mecz inaczej by się ułożył. Przy takiej upalnej pogodzie nam i drużynie Startu ciężko się grało. Obiektywnie patrząc na cały przebieg meczu ten remis jest sprawiedliwy

Radosław Bella (pomocnik TOR-u)„Nie możemy być do końca zadowoleni z przebiegu spotkania.  Mimo, że tak samo jak Start stworzyliśmy wiele tych sytuacji,  to nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Co do przeciwnika to zagrał bardzo ambitnie. Widać, że potencjał drzemie w tej drużynie. Ciekaw jestem jaki byłby wynik gdybyśmy zagrali z taką samą ambicją i determinacją jak goście

Piotr  Urbańczyk (II trener Startu)„Mecz był bardzo wyrównany. Nawet z lekką przewagą naszego zespołu. Mieliśmy lepsze sytuacje, szkoda głupio straconych bramek. Myślę, że z każdym meczem będzie coraz lepiej, teraz już trzeba tylko iść do przodu

Mariusz Wiciak (obrońca Startu)„Pierwsza bramka wpadła z niczego, druga to już nawet nie warto wspominać. Mieliśmy wiele sytuacji, po których powinniśmy zdobyć 3 punkty. Oni mieli w zasadzie jedną sytuację na początku drugiej połowy. Szkoda tych dwóch straconych punktów.

Rafał Wolny (bramkarz Startu)„Wydaje mi się, że w przekroju całego meczu byliśmy na pewno częściej w posiadaniu piłki, w sytuacjach podbramkowych z mojej perspektywy było po równo. Pierwsza bramka padła po stałym fragmencie gry, to błąd w kryciu, druga to ewidentny błąd sędziego, bo najpierw zagranie przeciwnika ręką, później strzał, po którym piłka wpadła w okienko. Z trzech ewidentnych karnych według mnie powinien być podyktowany chociaż jeden. Dziwny mecz, po którym miałem piłkę może 6 razy w rękach a niestety 2 razy musiałem wyciągać ją z siatki

Marcin Stupek (obrońca)„Mecz był wyrównany. Stworzyliśmy na początku 2 dogodne sytuacje, po których powinniśmy zdobyć bramki. W 15 min. po błędzie w obronie straciliśmy przypadkowo gola. W drugiej połowie wykorzystaliśmy szybko swoje sytuacje. Powinniśmy ten wynik utrzymać do końca. Rywal był mniej wymagający niż ten, z którym graliśmy tydzień temu. Szkoda, że nie wygraliśmy."