|
Już za 2 tygodnie opolskie zespoły klas A zainaugurują rozgrywki w 6 grupach. Nasz Start po awansie z klasy B będzie rozgrywał swoje mecze w 5 grupie.
Na inaugurację Start Bogdanowice zagra na wyjeździe z Troją Włodzienin, z którą wspólnie awansował do wyższej klasy rozgrywkowej. Dla przypomnienia w poprzednim sezonie Bogdanka dwukrotnie pokonała Troję w stosunku 4-0 na wyjeździe i 3-2 u siebie, ale to już historia. W ostatniej 13 kolejce rundy jesiennej Start zagra na własnym boisku z Polonią Nysa,
Pełny terminarz 5 grupy opolskiej klasy A >>>
Terminarz rozgrywek: Klasa A gr.V | ||||||
Kolejka 1 | ||||||
1 | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | 2013-08-25 | 17:00 | : | |
2 | LZS DYTMARÓW | LZS ŁĘŻCE | 2013-08-25 | 17:00 | : | |
3 | LKS POLONIA BIAŁA | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | 2013-08-25 | 17:00 | : | |
4 | LZS TROJA WŁODZIENIN | LZS START BOGDANOWICE | 2013-08-25 | 17:00 | : | |
5 | LZS LISIĘCICE | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | 2013-08-25 | 17:00 | : | |
6 | LZS POGOŃ WOJNOWICE | LZS ORZEŁ BRANICE | 2013-08-25 | 17:00 | : | |
7 | LZS VICTORIA ŁANY | LZS ZRYW OPAWICA | 2013-08-25 | 17:00 | : | |
Kolejka 2 | ||||||
8 | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | LZS VICTORIA ŁANY | 2013-09-01 | 17:00 | : | |
9 | LZS ORZEŁ BRANICE | LZS ZRYW OPAWICA | 2013-09-01 | 17:00 | : | |
10 | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | LZS POGOŃ WOJNOWICE | 2013-09-01 | 17:00 | : | |
11 | LZS START BOGDANOWICE | LZS LISIĘCICE | 2013-09-01 | 17:00 | : | |
12 | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | LZS TROJA WŁODZIENIN | 2013-09-01 | 17:00 | : | |
13 | LZS ŁĘŻCE | LKS POLONIA BIAŁA | 2013-09-01 | 17:00 | : | |
14 | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | LZS DYTMARÓW | 2013-09-01 | 17:00 | : | |
Kolejka 3 | ||||||
15 | LZS DYTMARÓW | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | 2013-09-08 | 16:30 | : | |
16 | LKS POLONIA BIAŁA | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | 2013-09-08 | 16:30 | : | |
17 | LZS TROJA WŁODZIENIN | LZS ŁĘŻCE | 2013-09-08 | 16:30 | : | |
18 | LZS LISIĘCICE | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | 2013-09-08 | 16:30 | : | |
19 | LZS POGOŃ WOJNOWICE | LZS START BOGDANOWICE | 2013-09-08 | 16:30 | : | |
20 | LZS ZRYW OPAWICA | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | 2013-09-08 | 16:30 | : | |
21 | LZS VICTORIA ŁANY | LZS ORZEŁ BRANICE | 2013-09-08 | 16:30 | : | |
Kolejka 4 | ||||||
22 | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | LZS ORZEŁ BRANICE | 2013-09-15 | 16:00 | : | |
23 | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | LZS VICTORIA ŁANY | 2013-09-15 | 16:00 | : | |
24 | LZS START BOGDANOWICE | LZS ZRYW OPAWICA | 2013-09-15 | 16:00 | : | |
25 | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | LZS POGOŃ WOJNOWICE | 2013-09-15 | 16:00 | : | |
26 | LZS ŁĘŻCE | LZS LISIĘCICE | 2013-09-15 | 16:00 | : | |
27 | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | LZS TROJA WŁODZIENIN | 2013-09-15 | 16:00 | : | |
28 | LZS DYTMARÓW | LKS POLONIA BIAŁA | 2013-09-15 | 16:00 | : | |
Kolejka 5 | ||||||
29 | LKS POLONIA BIAŁA | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | 2013-09-22 | 16:00 | : | |
30 | LZS TROJA WŁODZIENIN | LZS DYTMARÓW | 2013-09-22 | 16:00 | : | |
31 | LZS LISIĘCICE | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | 2013-09-22 | 16:00 | : | |
32 | LZS POGOŃ WOJNOWICE | LZS ŁĘŻCE | 2013-09-22 | 16:00 | : | |
33 | LZS ZRYW OPAWICA | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | 2013-09-22 | 16:00 | : | |
34 | LZS VICTORIA ŁANY | LZS START BOGDANOWICE | 2013-09-22 | 16:00 | : | |
35 | LZS ORZEŁ BRANICE | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | 2013-09-22 | 16:00 | : | |
Kolejka 6 | ||||||
36 | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | 2013-09-29 | 15:00 | : | |
37 | LZS START BOGDANOWICE | LZS ORZEŁ BRANICE | 2013-09-29 | 15:00 | : | |
38 | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | LZS VICTORIA ŁANY | 2013-09-29 | 15:00 | : | |
39 | LZS ŁĘŻCE | LZS ZRYW OPAWICA | 2013-09-29 | 15:00 | : | |
40 | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | LZS POGOŃ WOJNOWICE | 2013-09-29 | 15:00 | : | |
41 | LZS DYTMARÓW | LZS LISIĘCICE | 2013-09-29 | 15:00 | : | |
42 | LKS POLONIA BIAŁA | LZS TROJA WŁODZIENIN | 2013-09-29 | 15:00 | : | |
Kolejka 7 | ||||||
43 | LZS TROJA WŁODZIENIN | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | 2013-10-06 | 15:00 | : | |
44 | LZS LISIĘCICE | LKS POLONIA BIAŁA | 2013-10-06 | 15:00 | : | |
45 | LZS POGOŃ WOJNOWICE | LZS DYTMARÓW | 2013-10-06 | 15:00 | : | |
46 | LZS ZRYW OPAWICA | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | 2013-10-06 | 15:00 | : | |
47 | LZS VICTORIA ŁANY | LZS ŁĘŻCE | 2013-10-06 | 15:00 | : | |
48 | LZS ORZEŁ BRANICE | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | 2013-10-06 | 15:00 | : | |
49 | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | LZS START BOGDANOWICE | 2013-10-06 | 15:00 | : | |
Kolejka 8 | ||||||
50 | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | LZS START BOGDANOWICE | 2013-10-13 | 15:00 | : | |
51 | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | 2013-10-13 | 15:00 | : | |
52 | LZS ŁĘŻCE | LZS ORZEŁ BRANICE | 2013-10-13 | 15:00 | : | |
53 | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | LZS VICTORIA ŁANY | 2013-10-13 | 15:00 | : | |
54 | LZS DYTMARÓW | LZS ZRYW OPAWICA | 2013-10-13 | 15:00 | : | |
55 | LKS POLONIA BIAŁA | LZS POGOŃ WOJNOWICE | 2013-10-13 | 15:00 | : | |
56 | LZS TROJA WŁODZIENIN | LZS LISIĘCICE | 2013-10-13 | 15:00 | : | |
Kolejka 9 | ||||||
57 | LZS LISIĘCICE | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | 2013-10-20 | 15:00 | : | |
58 | LZS POGOŃ WOJNOWICE | LZS TROJA WŁODZIENIN | 2013-10-20 | 15:00 | : | |
59 | LZS ZRYW OPAWICA | LKS POLONIA BIAŁA | 2013-10-20 | 15:00 | : | |
60 | LZS VICTORIA ŁANY | LZS DYTMARÓW | 2013-10-20 | 15:00 | : | |
61 | LZS ORZEŁ BRANICE | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | 2013-10-20 | 15:00 | : | |
62 | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | LZS ŁĘŻCE | 2013-10-20 | 15:00 | : | |
63 | LZS START BOGDANOWICE | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | 2013-10-20 | 15:00 | : | |
Kolejka 10 | ||||||
64 | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | 2013-10-27 | 13:30 | : | |
65 | LZS ŁĘŻCE | LZS START BOGDANOWICE | 2013-10-27 | 13:30 | : | |
66 | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | 2013-10-27 | 13:30 | : | |
67 | LZS DYTMARÓW | LZS ORZEŁ BRANICE | 2013-10-27 | 13:30 | : | |
68 | LKS POLONIA BIAŁA | LZS VICTORIA ŁANY | 2013-10-27 | 13:30 | : | |
69 | LZS TROJA WŁODZIENIN | LZS ZRYW OPAWICA | 2013-10-27 | 13:30 | : | |
70 | LZS LISIĘCICE | LZS POGOŃ WOJNOWICE | 2013-10-27 | 13:30 | : | |
Kolejka 11 | ||||||
71 | LZS POGOŃ WOJNOWICE | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | 2013-11-03 | 13:00 | : | |
72 | LZS ZRYW OPAWICA | LZS LISIĘCICE | 2013-11-03 | 13:00 | : | |
73 | LZS VICTORIA ŁANY | LZS TROJA WŁODZIENIN | 2013-11-03 | 13:00 | : | |
74 | LZS ORZEŁ BRANICE | LKS POLONIA BIAŁA | 2013-11-03 | 13:00 | : | |
75 | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | LZS DYTMARÓW | 2013-11-03 | 13:00 | : | |
76 | LZS START BOGDANOWICE | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | 2013-11-03 | 13:00 | : | |
77 | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | LZS ŁĘŻCE | 2013-11-03 | 13:00 | : | |
Kolejka 12 | ||||||
78 | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | LZS ŁĘŻCE | 2013-11-10 | 13:00 | : | |
79 | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | 2013-11-10 | 13:00 | : | |
80 | LZS DYTMARÓW | LZS START BOGDANOWICE | 2013-11-10 | 13:00 | : | |
81 | LKS POLONIA BIAŁA | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | 2013-11-10 | 13:00 | : | |
82 | LZS TROJA WŁODZIENIN | LZS ORZEŁ BRANICE | 2013-11-10 | 13:00 | : | |
83 | LZS LISIĘCICE | LZS VICTORIA ŁANY | 2013-11-10 | 13:00 | : | |
84 | LZS POGOŃ WOJNOWICE | LZS ZRYW OPAWICA | 2013-11-10 | 13:00 | : | |
Kolejka 13 | ||||||
85 | LZS ZRYW OPAWICA | LZS PARTYZANT KAZIMIERZ | 2013-11-17 | 13:00 | : | |
86 | LZS VICTORIA ŁANY | LZS POGOŃ WOJNOWICE | 2013-11-17 | 13:00 | : | |
87 | LZS ORZEŁ BRANICE | LZS LISIĘCICE | 2013-11-17 | 13:00 | : | |
88 | LZS ZRYW PAWŁOWICZKI | LZS TROJA WŁODZIENIN | 2013-11-17 | 13:00 | : | |
89 | LZS START BOGDANOWICE | LKS POLONIA BIAŁA | 2013-11-17 | 13:00 | : | |
90 | KS ORZEŁ POLSKA CEREKIEW | LZS DYTMARÓW | 2013-11-17 | 13:00 | : | |
91 | LZS ŁĘŻCE | MGKS CUKROWNIK BABORÓW | 2013-11-17 | 13:00 | : |
W | J | |||
23 mar | Start - Włodzienin | 4-3 | 1-0 | |
30 mar | Lisięcice - Start | 4-1 | 2-2 | |
06 kwi | Start - Wojnowice | 10-2 | 3-4 | |
13 kwi | Opawica - Start | 0-1 | 2-7 | |
27 kwi | Start - Łany | 2-0 | 2-3 | |
03 maj | Branice - Start | 2-0 | 4-1 | |
10 maj | Start - Pawłowiczki | 8-0 | 1-3 | |
11 cze | Start - Kazimierz | 1-1 | 0-5 | |
25 maj | Grudynia W. - Start | 0-3 | 2-1 | |
01 cze | Start - Łężce | 3-3 | 3-4 | |
08 cze | Baborów - Start | 1-6 | 6-2 | |
17 cze | Start - Dytmarów | 8-3 | 1-5 | |
22 cze | Biała - Start | 2-0 | 3-5 | |
Polonia Biała | 2:0 | Start Bogdanowice |
2014-06-22, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 27 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 197, wczoraj: 242
ogółem: 2 669 261
statystyki szczegółowe